Careers

Η Digipro Education Limited αναζητά έναν δυναμικό Λειτουργό Πωλήσεων για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να διαδραματίσει βασικό ρόλο στην προώθηση των χρηματοδοτούμενων επαγγελματικών και εκπαιδευτικών σεμιναρίων μας. Η Digipro είναι ένας κορυφαίος πάροχος επαγγελματικών και εκπαιδευτικών σεμιναρίων, δεσμευμένη στην παροχή υψηλής ποιότητας μαθησιακών εμπειριών. Αποστολή μας είναι να ενδυναμώσουμε άτομα και οργανισμούς μέσω καινοτόμων και αποδοτικών προγραμμάτων κατάρτισης.

Αρμοδιότητες και Ευθύνες:

  • Ανάπτυξη και εφαρμογή αποτελεσματικών στρατηγικών πωλήσεων για την προώθηση χρηματοδοτούμενων επαγγελματικών και εκπαιδευτικών σεμιναρίων.
  • Ανάπτυξη και διαχείριση νέου και υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Διαχείριση της ψηφιακής πύλης Ermis (θα παρέχεται εκπαίδευση).
  • Ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων με πελάτες.
  • Συνεργασία με την ομάδα marketing για την εκτέλεση στοχευμένων καμπανιών που οδηγούν σε συμμετοχή και αφοσίωση.
  • Συντονισμός και οργάνωση των σεμιναρίων, εγγραφή συμμετεχόντων, επικοινωνίας με τους εκπαιδευτές κ.λπ.
  • Παροχή τακτικών αναφορών προς τη διοίκηση σχετικά με τους βασικούς δείκτες επιδόσεων και τους τομείς προς βελτίωση.

Προσόντα:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στις πωλήσεις, κατά προτίμηση στον κλάδο της εκπαίδευσης ή της επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση των δεξιοτήτων πληροφορικής για τη χρήση εργαλείων λογισμικού για την εφαρμογή της στρατηγικής πωλήσεων.
  • Προηγούμενη εμπειρία με λογισμικό CRM (π.χ. HubSpot, Salesforce κ.λπ.) θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες και πάθος για τις πωλήσεις.

Προσφέρεται μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου, καθώς και επιπλέον μπόνους άμεσα συνδεδεμένο με την απόδοσή του.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προωθήσουν τα βιογραφικά τους σημειώματα στο info@digipro.com.cy, φροντίζοντας να συμπεριλάβουν τον κωδικό αναφοράς ASM24 στην αίτησή τους.

Όλες οι αιτήσεις θα τηρηθούν με αυστηρή εμπιστευτικότητα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο 26955000.